КНП «Консультативно-діагностичний центр» продовжує надання спеціалізованої медичної допомоги виїзною мобільною бригадою

24-06-2024

Комунальне некомерційне підприємство «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради продовжує роботу у напрямку надання спеціалізованої медичної допомоги виїзною мобільною бригадою в населених пунктах Дніпропетровської області.

Минулого тижня фахівці КНП «КДЦ» провели виїзний прийом у м. Вільногірськ, Дніпропетровської області. На прийомі у лікарів були як дорослі, так і діти. Всім пацієнтам була надана якісна спеціалізована медична допомога такими лікарями зокрема: ендокринолог, кардіолог, дерматолог, травматолог, психіатр, офтальмолог, отоларинголог, невропатолог, гінеколог, хірург. Проведено також лабораторні дослідження, електрокардіографія та ультразвукова діагностика.

Робота в цьому напрямку триває.

]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02rJPauQvEW8KVc77...]]>