Два роки тому, 10 червня 2022 року, під час оборони міста Сєвєродонецьк загинув Олексій Чубашев

10-06-2024

]]>АрміяInform​: Олексій Чубашев був майором ЗСУ, автором легендарного проєкту «Рекрут.UA», тривалий час був військовим кореспондентом.]]>

Олексій Чубашев — родом із Запоріжжя. Він завжди хотів бути офіцером, тому вирішив піти навчатися до  військового ліцею, а згодом закінчив і військовий інститут. 5 років по тому відбулася перша ротація — Олексій  поїхав на Донбас. Того ж року розпочав службу в Центральній телерадіостудії Міноборони. Олексій був автором та ведучим першого в Україні військового реаліті-шоу «Рекрут.UA».

З 2019 року виконував обов’язки керівника Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України.

28 лютого 2021 року в офіцера закінчився другий контракт із ЗСУ. Чоловік не став його продовжувати та був звільнений у запас, бо мав плани на розвиток власних проєктів. Однак з початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну, повернувся до лав ЗСУ та пішов докорінно іншим шляхом — замінив камеру на бойову зброю.

Далі «Рекрут» обійняв посаду командира групи Інтернаціонального легіону ГУР МОУ.

Загинув 10 червня 2022 року під час оборони міста Сєвєродонецьк.

Похований на Байковому кладовищі в Києві.

В Олексія залишилася дружина, маленька дочка та син.

Вічна пам’ять Герою!

АрміяInform

]]>https://armyinform.com.ua/2024/06/10/dva-roky-tomu-10-chervnya-2022-roku...]]>

ОЛЕКСІЙ ЧУБАШЕВ. ІСТОРІЯ ГОЛОВНОГО РЕКРУТА КРАЇНИ. In memoriam