Ви тут:

Звернення начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая з нагоди Дня пам’яті жертв Голодоморів

26-11-2022
Категорія: 

Дорогі земляки! Шановні співвітчизники!

Сьогодні ми згадуємо невинних жертв однієї з найтрагічніших подій в історії України та людства – Голодомору.

Голод на українських землях йшов пліч-о-пліч із совєтським режимом впродовж 20-40-х років 20 століття. Союз задіяв усі рупори пропаганди на Заході, аби ствердити думку про розвиток «держави рад».

Втім в середині держави діяла тотальна колективізація, яка передбачала відбір землі та худоби селян на користь режиму. Етап так званої «індустріалізації» забив останній цвях у домовину українського селянства. За важку промисловість, станки та інше оснащення, яке закуповували комуністи на Заході, розплачувалися українським зерном. Апетити влади зростали, були визначені драконівські об’єми хлібозаготівель, які відбирали у людей будь-які залишки зерна й інших продуктів.

Також першочерговою ціллю людожерського режиму було злам хребту українського селянства, що було основоположною соціально-економічною спільнотою українських земель, аби не допустити виступів проти влади. Голод, що простягнув свої кістляві руки, має абсолютно штучну природу, як би не казали кремлівські пропагандисти. Для того, щоб пересвідчитись у цьому, варто просто подивитись на географію розповсюдження голоду. Землі заходу України ніяким чином не торкнувся голод і ми маємо безліч свідчень того, як українці з Волині та Зазбруччя переправляли їжу своїм рідним по той бік кордону.

Невизнання геноциду радянської влади по відношенню до українців та заперечення штучності причин голоду стало загальним «брендом» російських журналістів. Цинізм та зухвалість, з якими в окупованому Маріуполі гауляйтери та їх посіпаки зносять меморіали пам’яті жертв Голодоморів, дають всі підстави вважати, що вони бажають стерти з пам’яті багатомільйонного народу сторінки жахливих злочинів кривавої влади.

А ми у свою чергу, не забудемо і не пробачимо нічого і нікого.

Слава Україні!

Начальник Луганської обласної військової

адміністрації Сергій ГАЙДАЙ

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)