Звернення депутатів до голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая щодо варіанту ремонту дороги Сєвєродонецьк – Золоте

26-12-2019

19 грудня на засіданні 75-ї (позачергової) сесії міської ради, за ініціативи лідера депутатської групи «Сєвєродончани», голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова, депутати Сєвєродонецької міської ради прийняли звернення до голови Луганської обласної державної адміністрації С.В. Гайдая щодо ремонту дороги Сєвєродонецьк-Золоте:

Шановний Сергію Володимировичу!

За поширеною Вами інформацією, з Держбюджету України буде виділено 400 млн.грн. на ремонт автомобільної дороги Сєвєродонецьк-Золоте. Депутати Сєвєродонецької міської ради вдячні за цю новину, оскільки ремонт доріг для Луганської області дійсно має надзвичайно важливе значення.

У той же час хочемо звернути увагу на те, що існують дві можливості проїхати з Сєвєродонецька до Золотого – через центр міста Лисичанськ (дорога Р66) та через кільце на в’їзді в селище Сиротине.

Перший варіант пов’язаний з рухом важкого транзитного транспорту центральними вулицями міста Лисичанськ. Крім того, на цій дорозі є дві аварійно небезпечні ділянки – т.з. гора Кірова та підйом біля заводу «Пролетарій» - тут досить круті та високі спуски, де дорога проходить через район забудов, на цих ділянках зимою поліція часто перекриває чи обмежує рух. На дорозі через Сиротине підйоми відсутні. Крім того, дорога через Сиротине на 6 км ближча (якщо, наприклад, їхати з Рубіжного).

Тож, за всіма об’єктивними показниками з Сєвєродонецька до Золотого і у зворотному напрямку доцільно їздити саме через Сиротине. Проте наразі це неможливо через поганий стан дороги протяжністю в 4 км від кільця селища Сиротине до вулиці Красної міста Лисичанськ. Нарешті, дорога через Сиротине, безумовно, має оборонне значення.

Тож, Сєвєродонецька міська рада звертається до Вас з пропозицією передбачити у техзавданні на виконання робіт з ремонту дороги Сєвєродонецьк-Золоте  необхідність відремонтувати ділянку існуючої дороги від кільця селища Сиротине до вулиці Красна міста Лисичанська. Для цього було б доречно передати зазначену дорогу з балансу Лисичанської міської ради на баланс Луганськоблавтодору.

Рішення сесії №4456 «Про затвердження звернення до голови Луганської обласної державної адміністрації С.В.Гайдая щодо ремонту дороги Сєвєродонецьк-Золоте»