Зустріч з мешканцями Єпифанівського старостинського округу

03-06-2021

Третього червня заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська здійснила робочий візит до Єпифанівки. На сьогодні цей старостинський округ також входить до Сєвєродонецької МТГ.

На зустрічі з мешканцями Тетяна Олександрівна сказала: «Ваші проблеми стають нашими проблемами. Люди повинні відчути, що зміни йдуть на краще. Бюджет громади значно більше, ніж бюджет села, ви розумієте. Всі служби, які працюють в місті, вас охоплять. Ви знаєте, що мобільний ЦНАП до вас виїжджає раз на тиждень. Хочу сказати, що ваш населений пункт – один з небагатьох, де мікроклімат передачі майна з іншого району (якому підпорядковувались) більш-менш стабільний. Я знаю всі питання, які порушуються по других селах: зрозуміло, це - дороги, освітлення, медицина і школи».

Мешканці розпочали одразу з наболілого: це вивіз сміття та ФАП.

Фельдшерсько-акушерський пункт, за словами активу селища, хороший, є обладнання. Його відбудувати завдяки міжнародній співпраці. Тепер є обладнаний ФАП, втім немає фельдшера.

Тетяна Верховська запевнила, що над укомплектуванням медперсоналу будемо працювати – кандидатура медпрацівника розглядається, а також розглядається виїзд раз на місяць вузьких спеціалістів. Мешканцям потрібно укласти декларації з одним сімейним лікарем, який виїжджатиме до них з Сєвєродонецька.

Стосовно вивозу сміття заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА підкреслила, що калькуляція розроблена для міста. На сьогодні старостами збирається інформація по кожному населеному пункту: треба порахувати відстань та скільки раз на тиждень потрібно вивозити сміття. Це робиться для того, щоб зробити калькуляцію з подвір’я, а не з людини, і щоб це було прийнятно для мешканців і беззбитково для комунального підприємства.

У Сєвєродонецькій МТГ освітня реформа набирає обертів, тому було розглянуто питання по наповненню шкіл.

Окрему увагу було приділено освітленню селища. За словами Тетяни Олександрівни, по кожному селу планується розробка проєктів по освітленню.

Також мешканців Єпифанівки турбує безпека дорожнього руху: освітлення зупинок і наявність пішохідної розмітки, огорожа школи від проїжджої частини, встановлення знаків «Увага! Діти». На це Тетяна Верховська наголосила мешканцям, що ці питання будуть вирішені через старосту і міські комунальні служби.

Заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська відвідала поштове відділення, з якого пенсіонери отримують пенсію.