Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з нагоди 83-ої річниці створення Луганської області

03-06-2021

Шановні мешканці Луганської області!

Від себе особисто та від всієї Сєвєродонецької міської територіальної громади вітаю з 83-ю річницею створення Луганської області!

Свято створення Луганської області - це славна нагода віддати шану тим, хто творив її історію, осмислити день сьогоднішній та отримати наснагу і натхнення для творення майбутнього.

Завдяки нашим спільним зусиллям Луганська область посідає гідне місце в дружній материнській сім’ї України. А дякуючи нашим захисникам ми не дали і не даємо себе на потурання підступному ворогу і обов’язково повернемо загарбані території.

Бажаю Луганській області та її мешканцям відродження і процвітання, щоб під мирним небом народжувалися і підростали діти, спокійно і захищено почували себе люди похилого віку, працювали підприємства, заводи і фабрики та колосилися поля.

Миру вам, шановні луганчани, міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині! А крім того, щедрої долі, сили й наснаги в усіх справах на благо розвитку Луганщини!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк

Средняя: 5 (2 оценок)