Золоту медаль виставки «Інноватика в сучасній освіті» отримав Сєвєродонецький Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

05-11-2019

22-24 жовтня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась XI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та X міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu». Її організаторами виступили компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Сєвєродонецький Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відділу освіти Сєвєродонецької міської ради представив на виставці конкурсну роботу в номінації «Розробка й впровадження інноваційних засобів навчання, проектів, програм і рішень у закладах освіти».

У поданій роботі були окреслені основні інноваційні засоби й методи, а також педагогічні рішення, що успішно впроваджені у навчальному закладі та які можуть бути використані педагогічними працівниками всіх позашкільних закладів України.

Тож конкурсна комісія виставки високо оцінила роботу та відзначила Центр Дипломом і Золотою медаллю у тематичній номінації.

Отримати таку нагороду було непросто, адже участь у виставці підтвердили 560 учасників із 25 регіонів України, а також Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США та Білорусії. А це 7 закладів вищої та післядипломної освіти; 329 закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; понад 100 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, методичні кабінети або центри; 24 виробники й постачальники засобів навчання, видавництва, освітні портали.

Слід зазначити, що «Інноватика в сучасній освіті» - це єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому щорічно широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти.

Директор Сєвєродонецького Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Олена Зельська