Золота письменниця України із Сєвєродонецька Світлана Талан проводить зустрічі з читачами на Івано-Франківщині

14-05-2023

11 травня в ]]>Рогатинській центральній бібліотеці]]> (Івано-Франківська область) відбулась презентація Золотої письменниці України Світлани Талан: "Рогатинській бібліотеці поТАЛАНило. Шанувальники творчості Світлани Олегівни, затамувавши подих, слухали розповіді авторки про кожну з написаних ''реальних історій''. До сліз розчулили слова письменниці про окупацію її рідного Сєверодонецька, зруйнований дім, складні будні вимушено переселених людей, спогади про українських воїнів, з якими письменниця товаришувала.

За щирість написаних рядків та відверте спілкування Світлані Талан подякували начальник відділу культури Рогатинської міської ради Ольга Рибій, заступник директора Рогатинської ЦБС Марія Фінович, заступник директора Рогатинського аграрного фахового коледжу Тетяна Вергун.

Радіємо, що стільки читачів знайшли час послухати ''живе'' слово письменниці. Дякуємо кожному за таку колосальну підтримку українського слова".

За інформацією: ]]>https://www.facebook.com/rohatynlibrary/posts/pfbid02xkXtWDw4hm7c3BKj918...]]>

Матеріали по темі:

Володарка відзнаки «Золотий письменник України» та Почесний громадянин Сєвєродонецька Світлана Талан: "Зараз у кожного українця має бути свій фронт"

Новий роман "Душа Ніколь" від Світлани Талан - рекомендує Сєвєродонецька міська публічна бібліотека

В Івано-Франківську відбулася творча зустріч з сєвєродонецькою письменницею Світланою Талан