В Івано-Франківську відбулася творча зустріч з сєвєродонецькою письменницею Світланою Талан

11-11-2022

8 листопада у Івано-Франківській обласній бібліотеці імені І.Франка відбулася зустріч з відомою українською письменницею Світланою Талан із Сєвєродонецька.

У Франківську відбулася творча зустріч з сєвєродонецькою письменницею Світланою Талан

З початку воєнних дій на сході України, авторка усіляко підтримує наших військових на передовій. Так за останні 8 років Світлана Талан передала на фронт українським військовим близько 3 тисяч книг, - ]]>Правда ІФ]]>.

За активну проукраїнську діяльність на Луганщині, окупаційний маріонетковий режим ЛНР вніс письменницю в “розстрільни списки”.

З початком повномасштабної війни авторка вимушено переїхала на Львівщину.

Я ПЛАКАЛА. Я НЕ ХОТІЛА ПОКИДАТИ РІДНИЙ СЄВЄРОДОНЕЦЬК. 3 БЕРЕЗНЯ МИ ВИЇЖДЖАЛИ ПІД ГРАДАМИ, – ПОДІЛИЛАСЯ СВІТЛАНА ТАЛАН

Світлана Талан в Івано- Франківську

Авторка поділилася з історіями створення своїх книг.

Довідково:

Світлана Талан українська ]]>письменниця]]>, авторка романів в жанрі «реальних історій», відомих в Україні та за її межами. Член ]]>Національної спілки письменників України]]> (2014). ]]>Золота письменниця України]]> (2015). Почесний громадянин міста Сєвєродонецьк. Волонтер.

За матеріалом: ]]>Правда ІФ]]> - ]]>https://pravda.if.ua/u-frankivsku-vidbulasya-tvorcha-zustrich-z-syevyero...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)