Ви тут:

Змагання. Рекорди. Нагороди

11-09-2019
Категорія: 

Футбол

Минулої суботи, 7 вересня, на стадіоні КДЮСШ 2 розпочався Чемпіонат Луганської області з футболу сезону 2019-2020рр. серед юнаків 2003-2004 та 2005-2006 рр.н.

Серед команд-юнаків 2003-2004 років народження наші хлопці змагались з ДЮСШ м.Попасна  і здобули перемогу з рахунком 5:0.

А футболісти молодшої віковій категорії перемогли команду «Тигри» м. Сєвєродонецька з рахунком 4:0.

Команди підготував тренер-викладач Андрій Микитченко.

 

Легка атлетика

6-7 вересня на спортивній базі КДЮСШ 2 проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004 р.н. та молодше.

У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з команд: Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Старобільська, Станично-Луганського району та Кремінної.

Учасників змагань привітала чемпіонка Світу та Олімпійських ігор, віце-призедент ФЛА Луганської області Ольга Бризгіна і побажала вдалих стартів.

Обласні змагання проходили серед юнаків та дівчат двох вікових груп – 2002-2003 та 2004 років народження та молодше.

Чемпіони та призери визначалися в особистому та командному заліках.

За підсумками у командному заліку у двох вікових категоріях вибороли перемогу легкоатлети КДЮСШ 2.

В особистому заліку вихованці КДЮСШ 2 поповнили скарбничку спортивної школи 35 медалями різного ґатунку: 17 золотих, 14 срібних та 4 бронзових медалей.

Данило Мерщанський (біг 100м, 200м, 400м), Ілля Утросін (стрибки у висоту, потрійний стрибок),  Олександра Стрижак (потрійний стрибок, метання спису, стрибок у довжину), Ерік Решетняк (метання диску), Маргарита Ляшенко (потрійний стрибок), Дана Гречишкіна (стрибок у довжину), Єгор Таратута (біг 100м), Артем Сурков (метання спису, біг 110м з /б, біг 800м), Данило Буряк (стрибки у довжину) та Валентин Остапенко (біг 800м) здобули золото.

Ілля Утросін (стрибки у довжину), Едуард Шумський (біг 100м), Наталія Ященко (потрійний стрибок, метання спису), Маргарита Ляшенко (метання спису), Дана Гречишкіна (біг 400м), Дар’я Дмитрієва (біг 800м, 400м), Валентин Остапенко (біг 1500м) та Анастасія Платонова (стрибки у довжину) стали срібними призерами.

Гліб Ємець (біг 400м), Артем Сурков (стрибки у довжину), Данило Буряк (стрибки у довжину) та Анастасія Платонова (метання спису) отримали бронзу.

Команда юнаків 2002-2003р.н. в естафеті (100+200+300+400) завоювали І місце, 2004р.н.  та молодше серед юнаків та дівчат у естафеті стали переможцями.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

Відділ молоді та спорту

Кликните по изображению для просмотра в полном размере





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
155
0