Черговий успіх сєвєродонецьких підводників на Чемпіонаті Європи 2019 з підводного орієнтування!

11-09-2019

12 медалей різного ґатунку привезли вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ ВВС «Садко» з Чемпіонату Європи з підводного орієнтування, який проходив з 25 по 31 серпня в Берліні (Німеччина).

В ході шестиденної боротьби за медалі національна збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце в медальному заліку. Спортсмени двох вікових категорій - дорослі та юніори до 21 року - змагалися на чотирьох особистих дистанціях і двох групових вправах.

Найбільший внесок в загальний успіх української збірної зробили вихованці Сєвєродонецької школи підводного спорту, і хоча деякі з них зараз вже виступають за інші клуби, але основну підготовку вони отримали саме на Луганщині!

Так найбільш успішно виступив МСМК України Золотов Євген: на його рахунку три бронзові медалі на особистих дистанціях: «Зірка», «Орієнтири» і «Зони» і золота медаль в груповій вправі серед чоловіків.

ЗМС України Сенічкіна Катерина завоювала «золото» у вправі Паралель, «срібло» у вправі Орієнтири і дві бронзові нагороди у вправі Карта і Зірка.

Дві медалі приніс збірній і ЗМС Золотов Олександр: перша золота медаль завойована в парі з Максимом Котовим (Харків) в перший же день у вправі «Карта» і друга золота медаль в чоловічому складі збірної України (Золотов А., Котов М, Золотов Є, Михайлов А.) в груповій вправі.

У категорії дівчат (спортсмени до 21 року) найбільш успішно виступила МСМК Єлизавета Зубко: на її рахунку золота нагорода у вправі «Зірка», «срібло» у вправі Паралель і дві бронзи у вправах Орієнтири і Зони.

Непогано показала себе і МСМК Дар’я Карук: четверте місце у вправі «Зони».

Відділ молоді та спорту

Кликните по изображению для просмотра в полном размере