Ви тут:

Жінці з Сєвєродонецька, яка втратила ногу, придбали протез завдяки львівській благодійній ініціативі

14-08-2022
Категорія: 

Перші результати проєкту «Руки для мами»: 62-річна Ірина з Сіверськодонецька знову зможе ходити.

Постраждала від російської агресії  62-річна Ірина

Постраждала від російської агресії 62-річна Ірина

Проєкт «Руки для мами» стартував на Львівщині кілька місяців тому. В межах цієї ініціативи відомі митці віддали свої роботи для аукціонів, які відбулися за кордоном та у Львові. Завдяки цим аукціонам вдалось зібрати понад 30 тисяч євро на протезування українців, які постраждали від російської агресії.

Про перші важливі результати повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Пані Ірина родом з Сіверськодонецька. Жінка разом з онуком жили в будинку сестри, у промисловій зоні. Пригадує, що окупанти стріляли по базах постійно. 18 травня уперше за два місяці волонтер привіз їм гуманітарну допомогу. Щойно коробку з продуктами занесли у будинок – пролунав вибух.

Жінку врятував її 16-річний онук Єфімій – єдина близька людина. Через наслідки вогнепального уламкового поранення лікарям довелося ампутувати Ірині ліве стегно. На вулиці, де жили Ірина та її онук, вціліли лише 5 будинків.

Зараз жінка перебуває в одній із лікарень Львівщини. Онук – у родинному домі «Покрова». Протез для Ірини Ясман придбали завдяки проєкту «Руки для мами».

«Дякую організаторам цього проєкту, митцям, а також посольствам, фундаціям та всім структурам, які сприяли нам у реалізації потрібної ініціативи. Найближчим часом придбаємо протези ще для двох жінок, які постраждали через терористичні дії росії», - запевнив Максим Козицький.

 

Джерело: ]]>https://loda.gov.ua/news/37287]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет