Ви тут:

Кожен кілометр Луганської землі підкорюється ворогу після значних втрат. На псевдореферендум росіяни закликають йти навіть тих, кому ніде зимувати, – Сергій Гайдай

14-08-2022
Категорія: 

До прикладу, у Сватовому високопосадовці з рф агітували біженців взяти участь у псевдореферендумі, обіцяли вирішити всі проблемні питання.

«Тільки коли? Люди декілька місяців вимушені жити на стадіоні – не в домах, гуртожитках, чи комунальних установах. На відкритому спортивному об’єкті – за два місяці до початку опалювального періоду. Повертатись цим людям нікуди – їх житло зруйнував «руський мир», який тепер дивиться безхатченкам Луганщини в очі ї має совість щось обіцяти в обмін на голос», – зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Водночас росіяни не полишають спроб окупувати Луганщину цілком і відзвітувати про це.

«Бої не припиняються ані вночі, ані зранку. Після доволі швидкого захоплення Лисичанська ворог не може подолати відстань, меншу за площину цього міста. Так, випалює землю навколо, але кожен наступний кілометр йому підкорюється після значних втрат», – упевнений Сергій Гайдай.

Намагалися окупанти штурмувати поблизу Спірного та Серебрянки, населених пунктів Донеччини, які розташовані на межі з нашим регіоном, – армія ворога зазнала вогневого ураження від наших Збройних сил та відступила.

Як і після ще семи спроб штурму з різних боків. На двох бої точаться і дотепер.

Поблизу десятьох міст та сіл росіяни атакували з повітря, зафіксовані ракетні удари.

Тільки за останню ніч, додав Сергій Гайдай, артилерійські підрозділи ворога 15 разів обстрілювали населені пункти ствольним та реактивним озброєнням.

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет