Ви тут:

Завершено реконструкцію СЗШ №13 в рамках програми Президента України «Велике будівництво»

11-12-2020
Категорія: 

10 грудня 2020 року Середньої загальноосвітної школи І – ІІІ ступенів № 13 міста Сєвєродонецька Луганської області відбувся урочистий захід, присвячений закінченню робіт з реконструкції (термомодернізації) закладу в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

 У відповідний термін здійснено: утеплення фасаду школи та повна заміна вікон і дверей, системи опалення, укладення плитки на всій території школи, встановлення підйомника для осіб з обмеженими можливостями, сучасної системи автоматичної пожежної сигналізації.

Вартість проведених  у СЗШ № 13 робіт становила  майже 19 млн. грн.

 З привітальними словами до присутніх звернулись голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та керівник військово-цивільної адміністрації  міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк.

Директорка СЗШ № 13   Наталія Сорока висловила  вдячність за виконані роботи з утеплення закладу, поліпшення умов перебування у школі, зменшення витрат на енергоносії.       

 Зі словами вдячності та вірою у найкраще майбутнє звернулась представниця батьківського комітету СЗШ № 13 Анжеліка Євплова.

Сьогодні у СЗШ № 13 створено всі умови для всебічного розвитку, максимального розкриття творчого потенціалу, інтелекту, таланту кожної дитини.  І в таких умовах здобувачам освіти – жителям міста Сєвєродонецька буде приємно і комфортно вчитися.  

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет