Нагороджено переможців ХІV відкритого міського конкурсу дитячої поезії «Джерельце» ім. Й. Курлата

11-12-2020

10 грудня відбулось нагородження переможців ХІV відкритого міського конкурсу дитячої поезії «Джерельце» ім. Й. Курлата, який започаткований у 2004-2005 н.р. задля вшанування пам’яті видатного сєвєродонецького поета. Метою конкурсу є пошук і підтримка талановитих та обдарованих дітей у двох складних жанрах – поетичному мистецтві та художньому читанні

У конкурсі взяли участь 64 учасника з 29 навчальних закладів міст Сєвєродонецька та Лисичанська, а також новоутворених територіальних громад Сватівського і Старобільського районів.

Заступник керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Ірина Степаненко привітала учасників, організаторів та переможців заходу: «Шановні присутні, мені дуже приємно сьогодні бути на цьому святі. Завжди приємно бачити на обличчях нашої молоді гарні посмішки. Вітаю вас, та хочу подякувати за те, що ви підтримуєте культурне життя нашого міста та несете позитив. Бажаю вам, щоб ваша поезія з кожним роком була все яскравішою, щоб ваш талант надалі мав розквіт. Всього вам найкращого!»

Привітала учасників конкурсу і Марина Провоторова - член Луганської обласної організації Національної Спілки письменників України, Голова громадської організації «Спільнота митців «Арт-Гвардія», члена журі міського конкурсу «Джерельце».

Заступник  керівника ВЦА м. Сєвєродонецьк Ірина Степаненко та начальник відділу освіти Лариса Волченко нагородили переможців конкурсу грамотами, дипломами, кубками та подарунками.

Так, грамотами та подарунками Військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк в номінації «авторська майстерність» нагороджено переможців старшої вікової категорії учнів СЗШ № 18 Ілону Зеленську та Руслана Крохмаля, а також ученицю СЗШ № 14 Марію Руднєву.

В номінації «Мрію і живу» (авторські вірші про оточуючий світ, загальнолюдські цінності, почуття та природу) дипломами, кубками та подарунками ВЦА м. Сєвєродонецьк за зайняте І місце нагороджено ученицю СЗШ № 1 Єлизавету Кобозеву. Друге місце отримали Софія Руднєва (СЗШ № 14) та Данііл Красніков (Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей). Третє місце посіли Вікторія Сафонова (СЗШ № 1), молодша вікова категорія, Алевтина Бєлкіна (Борівський НВК), середня вікова категорія та Катерина Ковальова - вихованка гуртка «Студія аніматорів» СМ ЦДЮТ, старша вікова категорія.

Дипломами, кубками та подарунками ВЦА м. Сєвєродонецьк, нагороджено і переможців в номінації «Читаю Йосипа Курлата». Третє місце членами журі присуджено Амалії Куніловій (СЗШ № 4), молодша вікова категорія, Софії Омельченко (НВК «Гармонія»), середня вікова категорія, Голікову Єгору (театральний гурток «ТАНДЕМ» СМ ЦДЮТ), середня вікова категорія та Поліні Городовій (театральний гурток «ТАНДЕМ» СМ ЦДЮТ, старша вікова категорія. Друге місце за Дар’єю Волковою (СЗШ № 18), молодша вікова категорія, Веронікою Вороховою (СЗШ № 4), середня вікова категорія та Софія Мазур (СЗШ № 8), старша вікова категорія.

Перше місце зайняли Софія Чорноусова (СЗШ № 1), молодша вікова категорія, Єгор Агризков (СЗШ № 4), середня вікова категорія та Іван Циганок - вихованець театрального гуртка «ТАНДЕМ» СМ ЦДЮТ, старша вікова категорія.