Завдяки ініціативі сєвєродонецького волонтера Юрія Широкова наші Захисники отримали безпілотний авіаційний комплекс «Привид С1» (ДОПОВНЕНО +ВІДЕО)

10-06-2023

Як ]]>повідомив у соцмережі]]> відомий сєвєродонецький волонтер ]]>Юрий Широков]]>, завдяки спільним зусиллям завершено збір коштів на безпілотний авіаційний комплекс «Привид С1», який одразу було закуплено та вже передано нашим Захисникам:

"Всіх вітаю з завершенням нашого збору 185000 грн. на придбання безпілотного авіаційного комплексу «Привид С1», який невдовзі отримають наші бійці підрозділу спеціального призначення, які боронять Україну на Луганському напрямку!!!

Хочу щиро подякувати всім небайдужим українцям та іноземним друзям, які долучились до нашого збору, подякувати керівництву Луганської ОВА за співпрацю та допомогу, небайдужість мешканців Сєвєродонецької, Лисичанськоі, Рубіжанськоі та Кремінськоі громад за те, що долучились до підтримки наших Захисників.

Окрема вдячність всім волонтерам, які підтримують та допомагають мешканцям Луганської та Донецької областей та незалишаються байдужими до чужого горя.

Разом ми сила - буде УКРАЇНА!

Слава Україні - Героям Слава!"

Відео отриманого нашими Захисниками - бійцями підрозділу спеціального призначення безпілотного авіаційного комплексу «Привид С1» та їхня подяка усім, хто долучився до волонтерської акції: