Засідання виконкому 05.04.2019 року

08-04-2019

5 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Провів його в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Понад пів сотні питань стояло на порядку денному. Головні з них прокоментував керуючий справами виконкому Юрій Журба:

«Першим було розглянуто проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік» з його подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Більш детально по основних цифрах: у розглянутому проекті бюджетного рішення серед іншого за рахунок коштів міського бюджету збільшено кошти на придбання матеріалів для проведення ремонту зруйнованої підлоги у павільйоні ДНЗ № 37 в сумі 87 244 грн., виділити 250 536 грн. (30%) для співфінансування на придбання обладнання за програмою «Нова українська школа».

За рахунок відповідних субвенцій передбачено виділити додаткові кошти для придбання обладнання у ДНЗ для дітей з особливими потребами, збільшити кошти на придбання дидактичних матеріалів, сучасних меблів за програмою «Нова українська школа» у сумі 1 625 903 грн.

Додатково планується виділити 962 600 грн. на оплату послуг до святкування Дня міста (озвучення, освітлення, виступ ведучих та музичних груп), на проведення ремонту дороги біля міського Палацу культури - 86 099 грн.

Також передбачено кошти на придбання саджанців сакури в сумі 22 200 грн.,  на оплату послуг транзитного каналу інтернет для забезпечення відеоспостереження у м.Сєвєродонецьк – 154 985 грн., на подачу газу на Меморіал Слави – 12 875 грн.

По відділу молоді та спорту збільшено видатки на суму 1 030 675 грн., у тому числі кошти на утримання ДЮСШ № 4 складають 1 000 000 грн., кошти на проведення ремонту городошного майданчику – 30 675 грн.

За рахунок бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету передбачено кошти:

- на капітальний ремонт доріг селищ Сиротине, Борівське та Воєводівка пропонується передбачити кошти у сумі  2 800 000 грн., а саме:

• вул. Шкільна смт. Борівське – 1 000 000 грн.
  • вул. Кооперативна с. Воєводівка – 1 000 000 грн.
  • вул. Шкільна смт. Сиротине – 800 000 грн.

- капітальний ремонт огорожі КДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №43"Веселка"  - 848 000 грн.

- 1 490 000 грн. планується спрямувати на капітальний ремонт електричних мереж, приміщень, систем опалення, водопостачання та водовідведення, заміна вікон у будівлі хірургічного корпусу КУ СМБЛ за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 2Б.

Додатково передбачено кошти на :

- капітальний ремонт фонтану Міського палацу культури – 1 108 566 грн.

- капітальний ремонт міського туалету – 231 234  грн.

- придбання віброплити прямого ходу – 56 340 грн.

- придбання насосу для подачі води в озеро Чисте – 40 330 грн.

- капітальний ремонт зелених насаджень на прибудинкових територіях житлових будинків – 143 857 грн.

Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету –  510 812 грн.

Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (у закладах дошкільної освіти) – 82 500 грн.

Закупівля музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 394 878 грн.

Співфінансування до вищезазначеної субвенції по Новій Українській школі – 615 513 грн.

Додатково передбачено кошти на придбання апаратної частини Системи керування електронною чергою для оформлення та видачі паспортних документів – 61 361 грн.

Прийнято традиційне рішення стосовно надання одноразової матеріальної допомоги. Цього разу одноразову матеріальну допомогу надано 464 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту, на загальну суму 374 600 грн.

Серед іншого прийняті рішення про встановлення режиму роботи об’єкту, надання  містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва, продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами, надання матеріальної допомоги на поховання, про захист прав малолітніх, у тому числі про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.

Щодо питання, пов’язаного з торгівлею біля Льодового Палацу спорту, з яким на засідання виконкому прийшла ініціативна група реалізаторів власної продукції, було надано протокольне доручення заступнику міського голови, що керує питаннями благоустрою, спільно з ініціативною групою та з урахуванням думки мешканців міста підготувати на найближче засідання виконавчого комітету проект рішення щодо визначення місць проведення ярмаркової та сезонної торгівлі».