Міський відкритий фестиваль команд КВН: позитив дарували винахідливі та найкмітливіші

08-04-2019

До Дня гумору, 6 квітня, у міському Палаці культури відбувся міський відкритий фестиваль команд КВН. Його організатором вже третій рік поспіль стає Сєвєродонецька міська рада.

Перед тим, як побажати командам «Ні пуху ні пера!», до глядачів і команд звернулась заступник міського голови Ірина Степаненко:

«Вітаю всіх зі святом сміху та гумору! Бажаю всім командам, звичайно ж, перемоги! Щоб ваші вболівальники підтримували вас так, аби це було чутно за стінами цього Палацу. Бажаю всім зарядитися позитивом!»

Цікаво, що участь у фестивалі беруть не лише винахідливі та найкмітливіші досвідчені команди, а й шкільні команди-початківці. Таких у цьому році було п’ять: «Сонячний удар» (СЗШ №6), «Дежавю» (СЗШ №14), «Не блондинки» (СЗШ №5), «Колежани» (колегіум) та «Помада» (гімназія).

Серед старших учасників пограти в КВН вирішили «Пироги Пирогова» (Луганський державний медуніверситет, м. Рубіжне), «220 Vольт» (СНУ ім. В.Даля), «White rose» (Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е. Дідоренка), «А я їх знаю» (м. Сєвєродонецьк).

Отже, команди були представлені за двома віковими категоріями: молодшою та старшою. І оцінювалися між собою також за різними конкурсами.

До складу журі запросили людей з досвідом проведення і оцінювання таких заходів, представників з регіонального телебачення, патрульної та національної поліції. А очолила журі начальник відділу культури міськради Тетяна Грачова.

Темою фестивалю стали «Закони природи». Своє тлумачення у конкурсах «Візитка» та «Відеоконкурс» показали найменші учасники: «Сонячний удар», «Дежавю», «Не блондинки», «Колежани» та «Помада». Гумору вистачило на всіх. Актуальні жарти від школярів не залишили сумніву у «серйозності» намірів - всі вони налаштовані на перемогу.

Членів журі вразив відеоконкурс школи № 6. «Сонячний удар» підійшов до нього найбільш професійно та, звичайно ж, з гумором.

На команди «Пироги Пирогова», «220 Vольт», «White rose», «А я їх знаю» чекали конкурсні випробування у «Візитці» та «Імпровізації». Команди одразу продемонстрували досвід у КВНівському жанрі: жарти, видовищні мініатюри, актуальний і тонкий гумор, вдале обігравання теми фестивалю  – все це було представлено на розсуд глядача та журі.

Так, медики гуморили над своєю професію; «220 Vольт» розважали студентськими та молодіжними жартами; майбутні працівники поліції дуже видовищно змогли замінити пікантні слова на пелюстки троянд; команда з двох хлопців «А я їх знаю» полонила драйвовим настроєм і влучними жартами.

Фестиваль проходив захоплююче, та не обійшовся без сюрпризів: журі опинилось перед вибором переможця серед дорослих команд. Однакову кількість балів змогли розсудити лише питання з залу – завдання, з яким можуть справитися найбільш винахідливі та кмітливі.

За результатами фестивалю серед шкіл переможцем стала команда школи №6 – «Сонячний удар». Друге місце у команди «Не блондинки» (СЗШ №5), третє - «Дежавю» (СЗШ №14).

Серед старших команд перемогу у фестивалі святкували «А я їх знаю». На другому місці - «White rose» (Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е. Дідоренка). І третє місце посіли «Пироги Пирогова» (Луганський державний медуніверситет).

Дипломами за участь нагороджено «Колежан» (колегіум), «Помаду» (гімназія), команду СНУ ім. В. Даля «220 Vольт».

Переможці і призери отримали цінні та пам’ятні подарунки, всім командам вручено солодощі та дипломи. Приз глядацьких симпатій (сертифікат на відвідування парку активного сімейного відпочинку «Фієста») від керівника, члена журі Ірини Біленко отримали «Колежани», «А я їх знаю» та «Пироги Пирогова». Але, найголовніше, що всі отримали надзвичайно позитивні емоції від вдало проведеного дозвілля.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере