Ви тут:

Заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час святкування 25-ї річниці Незалежності України

08-08-2016
Категорія: 

Шановні громадяни, незабаром відбудеться святкування 25-ї річниці Незалежності України. В цей святковий день люди масово збираються на відпочинок в лісі чи на водоймі, щоб відзначити цю подію. В такі святкові дні,нажаль, часто трапляються пожежі та надзвичайні ситуації. Сєвєродонецьке міське управління ДСНС України вкотре нагадує, правила поведінки на воді та в лісі. А саме:

  • Купатися можна тільки в спеціально відведених місцях в світлу пору доби;
  • Не вживайте спиртні напої, якщо ви плануєте заходити у воду;
  • Не залишайте дітей без догляду біля водойми;
  • Не пірнайте в незнайомих місцях;
  • Не розводьте вогнище у лісі, розводити багаття дозволяється лише в спеціально відведених для цього місцях;
  • В`їзд на територію лісних масивів на будь-якому виді транспорту заборонено.

Також, кожному необхідно знати основні правила поведінки в місцях великого скупчення людей. 
Опинившись у місці проведення масового культурно-видовищного або спортивного заходу, не прагнете потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі. Пам'ятайте, ніяке видовище не компенсує можливі незручності, травми, здавлювання у натовпі. 
Якщо вам доведеться зіткнутися з тіснотою проходів у місці проведення масового видовища, порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, правильне дію при цьому - залишити цей захід. 
Заздалегідь вивчіть шляхи можливої ​​евакуації при відвідуванні місця передбачуваного скупчення людей. При цьому не залишайте без уваги паркани, сходи, двори, вікна, запасні виходи і маршрути. 

Що робити, якщо ви опинилися в рухомому натовпі при виході з концерту чи стадіону? 
У першу чергу, необхідно дотримуватися загальної швидкості потоку руху, не штовхатися, не напирати на що йдуть попереду. Поштовхи позаду і збоку потрібно стримувати зігнутими в ліктях і притиснутими до тіла руками.

Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію негайно повідомляйте про це в службу порятунку за номером 101.Бережіть себе та своїх близьких.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

Рейтинг: 
Голосов пока нет
576
0