ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ – СЛАВА, ШАНА ТА ВІТАННЯ!

11-10-2019

П’ять років тому в Україні з’явилася нова, але така важлива для кожного поважаючого свою країну громадянина традиція: святкування 14 жовтня Дня захисника України та Дня українського козацтва. В цей день не тільки дякують живим воїнам, а й вшановують пам’ять загиблих, але нескорених захисників нашої Вітчизни. Тож і в Сєвєродонецьку напередодні свята- 11 жовтня – у міському Палаці культури відбувся урочистий концерт для військовослужбовців. Тут, вже прямо у фойє на усіх запрошених та гостей заходу чекала неймовірна зустріч з гуртом барабанщиків «DrumAzing», виставкою робіт учнів Сєвєродонецької дитячої художньої школи та Сєвєродонецької галереї мистецтв, військово-патріотичною локацією «Збирання-розбирання автомату», патріотично-виховною конкурсною програмою від СДЮК «Юність» і справжня польова каша.

Зі сцени до присутніх зверталися з поздоровленнями, вітаннями, словами щирої вдячності за їх патріотизм, силу духу, непорушні людські цінності.

З великою повагою та вдячністю звернувся і привітав військових в.о. міського голови Вячеслав Ткачук: «Шановні співвітчизники, дозвольте від імені Сєвєродонецької міської ради, виконавчого комітету і від себе особисто привітати вас зі святом - Днем захисника України та Днем українського козацтва. Вважаю, що головне в житті – це мир, спокій, надія на завтрашній день. Тож за це велика подяка вам, наші воїни, та тим, хто прямо зараз обороняєнашіріднідомівки на передовій. Дуже хотілося б, щоб у кожній сім’ї панували любов, благополуччя, достаток, а діти виховувались в мирі, спокої та радості».

Урочистим продовженням заходу стала церемонія нагородження військовослужбовців грамотами виконкому та цінними подарунками за бездоганне виконання військового та службового обов’язку, виявлені при цьому доблесть і честь й з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва від виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. До нагородження були представлені військові 7 окремої автомобільної санітарної роти; 59-го військового мобільного госпіталю військової частини А 0206; військової частини А2076; взводу № 1 роти № 2, батальйону управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції; рятувального відділення 12 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області; Сєвєродонецького міського військового комісаріату; військової частини А0536.

Поздоровив зі святом усіх присутніх та нагородив військових грамотами і військовий комісар Сєвєродонецького міського військового комісаріату, підполковник Вячеслав Суханов.

Віддали шану хвилиною мовчання й тим справжнім героям, які загинули при виконанні свого обов’язку, але назавжди залишились, хоч і незримими, поруч з нами. Про їх героїчний вчинок пам’ятаємо і будемо пам’ятати не тільки ми, вони, насамперед, стали непорушним зразком людяності й відповідальності для своєї малечі. Тож за свою вже недитячу мужність донька Гуртяка Юрія - Ангеліна, син Літовки Миколи - Сергій, син Ключка Віталія - Ярослав, син Шинковенка Артема – Єлізар, три доньки Левченка Сергія були нагороджені подарунками від міської ради.

Протягом усього урочистого концерту захисників зі святом мужності, сили волі, справжньої самопожертви та любові до рідної землі також вітали творчі колективи міського Палацу культури, Центру дитячо-юнацької творчості та СДЮК «Юність».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере