Ви тут:

Захисник України, уродженець Сєвєродонецька Євген Хандрамай втратив ногу, але мріє повернутися в стрій

22-03-2023
Категорія: 

Боєць Збройних сил України Євген Хандрамай втратив ногу після поранення в бою та лікується в госпіталі й чекає на протезування. Поранення він отримав у лютому у бою біля Бахмута. Євгену довелося ампутувати ногу, але він мріє повернутися в стрій.

Пораненого і без тями Євгена побратим виніс на собі з позиції, яку обстрілювали росіяни.

“Висунулись на посадку ми, закріпились, окопались. День простояли нормально, ми не давали їм, утримували позиції. А під вечір почали вони сильно лізти, масштабно обстрілювати, де ми тримали позиції свої. А потім прилетів снаряд з СПГ в окоп і поранило нас трьох”, — каже Євген Хандрамай.

Євгена привалило землею. Військовий, який отримав легкі поранення, виніс на собі побратимів із поля бою.

“Він нас просто тягнув, спочатку одного, потім другого. Мене присипало, мене не видно було. Я почав кричати, подавати якісь знаки, тоді він тільки мене витяг. Він нас тягнув десь по кілометру кожного”.

Поранений боєць Євген Хандрамай. ФОТО: Суспільне Чернігів

Врятував своїх побратимів Денис Гладковський. Він родом із Седнева і зараз продовжує службу. Після порятунку товаришів, вони ще не зустрічалися жодного разу, але Денис телефонує друзям і дізнається про стан їхнього здоров’я.

Євген погано пам’ятає, як його довезли до госпіталю. Знає лише, що турнікет, який самостійно наклав на свою ногу, зупиняв кровотечу 21 годину, через це і довелось ампутувати кінцівку.

“Я вже потім відкрив очі, коли вже був у Дніпрі, у лікарні імені Мечникова, коли вже була зроблена операція”, — розповів Євген Хандрамай.

Євгену Хандармаю 32 роки, родом він із Сєвєродонецька. З 2019 року живе на Чернігівщині у селі Березне. Після повномасштабного вторгнення росіян, чоловік пішов до армії. Наразі він лікується і розраховує на якнайшвидше протезування.

Євгена та військовослужбовців, які зараз проходять лікування у закладі, відомчими відзнаками нагородив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

Даталі у сюжеті:

 

 

За матеріалом: ]]>NizhynNEWS]]> - ]]>https://nizhyn.in.ua/vtratyv-nogu-ale-mriye-povernutysya-v-strij-istoriy...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)