За підтримки міськради у жовтні стартує фотоконкурс «Золота осінь Сєвєродонецька 2019»

30-09-2019

Таке рішення прийняв виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради 30 вересня, було затверджено також Положення про фотоконкурс. Склад конкурсної комісії буде затверджено розпорядження міського голови.

Метою цього проекту є покращення репутації Сєвєродонецька, стимулювання діяльності приватних осіб щодо благоустрою та формування у міської молоді почуття гордості за своє місто.

Участь у Фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає підготувати фотороботу відповідно до тематичної спрямованості Фотоконкурсу, вимог до виготовлення та оформлення робіт.

Надіслані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні пейзажі осіннього Сєвєродонецька, його найкращих міст та життєві ситуації, в яких центральними фігурами є сєвєродончани в локаціях осіннього міста.

На фотографіях обов’язково мають бути пейзажі осіннього Сєвєродонецька. Фотографії мають бути зроблені лише на території міста Сєвєродонецька, щоб було видно визначні архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікують наше місто.

Учасник може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт.

Фотографії надсилаються на адресу Сєвєродонецької міської ради за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, 2 поверх, кабінет 37 (відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю) та в електронному вигляді на адресу pressaatsed-rada [dot] gov [dot] ua . У відісланих листах має бути обов’язкова позначка: «На фотоконкурс «Золота осінь Сєвєродонецька 2019».

Фотографії експонуватимуться у комунальних закладах освіти і культури з 25.10.2019 по 10.11.2019.

Результати конкурсу буде підбито до 8 листопада 2019 року. Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час міських заходів, присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. Дню української письменності і мови.