З нагоди 35-х роковин від дня аварії на Чорнобильській АЕС за самовідданість в екстремальних обставинах вшанували ліквідаторів

22-04-2021

26 квітня виповнюється 35 років з того дня, коли сталась страшна для всього людства техногенна ядерна катастрофа – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Для багатьох жителів ця подія стала випробування всього життя. А для тих, хто виповнив свій громадянський обов’язок і став до будівництва саркофагу та ліквідації наслідків, життя поділилося навпіл.

Сьогодні, напередодні сумних роковин, ліквідаторів аварії вшанували у Сєвєродонецькій міській ВЦА. Її керівник Олександр Стрюк подякував людям, які пройшли крізь пекельні події, за героїзм, самовідданість і мужність, проявлені в екстремальних обставинах, та відзначив особистий внесок кожного у справу подолання наслідків техногенної катастрофи.

До слів керівника Сєвєродонецької МВЦА приєдналась голова ГО „Ветерани Чорнобиля м. Сєвєродонецька” Алевтина Фіалковська, побажавши миру та здоров’я.

Чорнобильці-ліквідатори отримали грамоти Сєвєродонецької МВЦА та подарунки.

Крім того, розпорядженнями керівника ВЦА виділено матеріальну допомогу особам з інвалідністю, віднесеним до I категорії, які були евакуйовані з міста Прип’ять та з 30км зони; вдовам померлих та загиблих осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та які мали зв’язок захворювання з ліквідацією аварії на ЧАЕС (посмертно), а також учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня ветерани Чорнобиля зберуться на меморіальний захід біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере