Ви тут:

Бережіть зелені легені Луганщини – відмовтеся від практики спалювання сухої трави!

23-04-2021
Категорія: 

З настанням весни розпочалося масове спалювання сухої рослинності та її залишків, опалого листя, стерні, луків, пасовищ. Утворюється ризик розповсюдження вогню на житлові будинки та лісові насадження.

Згідно новим змінам до Кодексу України про адміністративні правопорушення збільшилися штрафи для паліїв. Так, згідно Статті 77-1 КУпАП за самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, опалого листя, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення, у смугах біля автомобільних доріг, у парках або інших зелених насадженнях у населених пунктах без дотримання порядку тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн, на посадовців від 15300 до 21420 грн.

А згідно Статті 77 КУпАП порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладання штрафу від 1530 до 4590 грн і на посадових осіб — від 4590 до 15300грн.

Шановні громадяни! Бережіть природу – відмовтеся від практики спалювання сухої трави! Пам’ятайте, природа потребує вашого захисту і бережливого ставлення до неї! Будьте відповідальними!

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)