З Днем знань, з новим 2021-2022 навчальним роком!

01-09-2021

1 вересня, у День знань, керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк відвідав гімназію «ГАРМОНІЯ», де звернувся з найкращими побажаннями успіхів, наснаги, миру до педагогічного колективу, учнів та батьків: «Вітаю першачків з першим навчальним роком. Вас, майбутні випускники, вітаю з останнім роком навчання в гімназії. Бажаю вам високих результатів під час складання іспитів,  досягнення максимальних знань та результатів. Вітаю нових учнів цього закладу зі Смолянинового. Впевнений, що все буде добре, ви станете друзями і разом будете йти в країну знань. З Днем знань, з новим навчальним роком!»

Директорка гімназії «Гармонія» Людмила Тетяничко привітала всіх присутніх з початком нового навчального року та побажала мирного неба, здоров’я, благополуччя та віри в майбутнє.

Також Олександр Сергійович зустрівся з дітьми захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави: «Я вас вітаю з Днем знань! Прийміть привітання від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації. Я бажаю, щоб вам було комфортно і приємно навчатися в цьому навчальному році. Вважаю, що наше управління зробить максимум, щоб це було так. Зі святом вас!»

Зазначимо, що для учнів Сєвєродонецької міської територіальної громади радо відчинили свої двері 23 заклади загальної середньої освіти. Цього навчального року перший шкільний дзвоник пролунав для 947 учнів перших класів.

Забезпечувати дошкільною освітою дітей у міській громаді будуть 16 закладів дошкільної освіти та 4 дошкільні підрозділи у складі Гімназії «ГАРМОНІЯ», Борівського навчально-виховного комплексу, Єпіфанівської гімназії та Новоастраханського ліцею.

Продовжать свою роботу і Сєвєродонецький міжшкільний ресурсний центр, Сєвєродонецький міський Центр дитячої та юнацької творчості, Сєвєродонецький міський Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді,  Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді та Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність».

Для реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту працює комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр».

Средняя: 5 (2 оценок)