Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка зі святом 1 вересня - Днем знань

01-09-2021

Дорогі учні та студенти! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідного навчального закладу, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання — це найкращі часи в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників. Відсьогодні для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший підручник, перший вчитель. Бажаю їм бути допитливими, активними, сумлінними і розумними учнями.

Дуже важливий цей день і для майбутніх випускників – одинадцятикласників,. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, не бійтеся труднощів та зробіть все, щоб ваші рідні та вчителі пишались вами.

Я щиро вітаю студентів, для яких сьогодні також починається новий навчальний рік. Від вашої небайдужої життєвої позиції великою мірою залежить майбутнє нашого міста, громади, області та України. Тільки висококваліфіковані фахівці та освічені люди зможуть добитися успіху та визнання в сучасному світі. Вірте в себе, ставте перед собою нові цілі, і ви обов’язково їх досягнете!

Висловлюю велику вдячність нашим вчителям та викладачам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Адже саме ви сприяєте формуванню особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Шановні батьки, бабусі і дідусі! І вас зі святом! Щиро бажаю вам мудрості і терпіння. Нехай ваші діти та онуки якнайчастіше вас тішать, а у вас завжди вистачає на них часу, тепла та любові!

А всім нам разом бажаю найочікуванішого – миру та процвітання нашій рідній Україні!

Успішного навчального року, дорогі друзі!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк

Средняя: 5 (3 оценок)