З 10 травня розпочнеться тестування програми єВідновлення з виплати коштів на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла

22-04-2023

]]>Кабінет Міністрів затвердив постанову, що дає змогу розпочати тестування  програми єВідновлення з виплати коштів на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.]]>

«Сервіс працюватиме в Дії вже з 10 травня. Отримані цільові кошти можна буде витратити на будівельні матеріали чи оплату послуг підрядника. Суму компенсацій визначить спецкомісія, а кошти будуть зараховуватися людям на спецрахунок в банку», — пояснив очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, пріоритет у компенсації матимуть учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців, мобілізовані до армії українці, багатодітні родини та люди з інвалідністю.

«Кожне відновлене житло — це крок до великої відбудови та відродження України», — підкреслив Денис Шмигаль.

Глава Уряду дав завдання Віце-прем’єр-міністру з відновлення Олександру Кубракову та Міністерству цифрової трансформації прокомунікувати всі необхідні деталі програми.

Уряд розпочинає тестування програми єВідновлення, — Денис Шмигаль

За матеріалом: ]]>https://www.kmu.gov.ua/news/uriad-rozpochynaie-testuvannia-prohramy-ievi...]]>