Юні сєвєродонецькі боксери стали переможцями на Відкритому Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті героя АТО Олександра Саєнка

29-08-2022

Сєвєродонецькі спортсмени і в умовах евакуації, яка спричинена повномасштабною воєнною російською агресією, продовжують активно тренуватися та підкорювати переможні п’єдестали.

28 серпня в с.Білогородці Київської області відбувся Відкритий Всеукраїнській турнір з боксу пам’яті героя АТО Олександра Саєнка.

Загиблий герой АТО Олександра Саєнко підлітком прийшов до секції боксу, був одним із перших вихованців клубу «Олімп-5» у Білогородці. На передовій був і в бою з російськими загарбниками - у 2015 році Олександра Саєнко склав життя за територіальну цілісність, свободу і незалежність України. Турнір з боксу пам’яті Олександра Саєнка проводиться уже увосьме.

На турнірі юні боксери – вихованці КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області показали прекрасні результати - Денис Карелін  посів 1 місце, а Назар Антоненко виборов срібло.

Тренує спортсменів-переможців досвідчений боксер і вихователь КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Сергій Воронов.

Вітаємо юних спортсменів - Дениса Кареліна  та Назара Антоненка, а також їх тренера Сергія Воронова із заслуженою перемогою!

Довідково: Уродженець Білогородки Олександр Саєнко загинув у бою 10 лютого 2015 року поблизу с. Спартак Ясинуватського району Донецької області. Олександр був одним із захисників Донецького аеропорту та до кінця залишився вірним військовій присязі.

На честь вшанування пам’яті героя в Білогородці у вересні 2015 року був започаткований турнір із боксу імені Олександра Саєнка.

]]>Світлини зі сторінки КДЮСШ 1 м.Сєвєродонецьк Луганської області]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере