Вячеслав Ткачук: Палац культури хіміків повинен належати територіальній громаді Сєвєродонецька

19-06-2019

На адресу міської ради надходять листи від стурбованих та  небайдужих мешканців Сєвєродонецька щодо повідомлення профспілкового комітету підприємства ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» про відкриття виконавчого провадження, в рамках якого накладено арешт на Палац культури хіміків та виставлено його на загальні торги (аукціон) через Державне підприємство «СЕТАМ» для погашення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам. Слід зазначити, що в даному закладі культури функціонують дитячі гуртки, театральна студія тощо, в яких займаються сєвєродончани, у більшості діти. Мешканці міста стурбовані, що у разі продажу Палац культури хіміків почнуть використовувати не за призначенням - дитячі гуртки та театральну студію закриють, а місто втратить пам’ятку культурної спадщини.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук наголосив: «Палац культури хіміків повинен належати територіальній громаді Сєвєродонецька. Депутати Сєвєродонецької міської ради за ініціативою голови постійної депутатської комісія з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова прийняли рішення щодо придбання Палацу культури хіміків у власність міста. На 65-тій позачерговій сесії міськради, яка відбулась 12 червня, присутні депутати одноголосно підтримали рішення щодо виділення коштів Фонду комунального майна міськради у сумі 261 110 грн. на здійснення гарантійного внеску для участі в електронних торгах для придбання у власність територіальної громади міста нежитлової будівлі «Палацу культури хіміків» з господарськими побудовами у сумі 203 700 грн. та придбання земельної ділянки під нею у сумі 57 410 грн, за що їм подяка. Таким чином, у разі перемоги в аукціоні, Палац культури хіміків стане власністю територіальній громаді Сєвєродонецька, що, в свою чергу, надасть можливість використовувати його за прямим призначенням.

Окремо хочу подякувати сєвєродончанам за активну громадянську позицію щодо відстоювання інтересів міста із захисту Палацу культури хіміків та придбання його у власність територіальної громади Сєвєродонецька».

Матеріали по темі:

Вячеслав Ткачук: Палац культури хіміків - пам’ятка культурної спадщини, яка законодавчо не може бути предметом застави

Депутати прийняли звернення щодо призупинення продажу Палацу культури хіміків