Вячеслав Ткачук: місто буде підтримувати ініціативи молоді, направлені на благоустрій Сєвєродонецька

11-11-2019

11 листопада в кабінеті в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулася робоча зустріч керівництва міста та фахівців з юними сєвєродончанами – переможцями грантового конкурсу UPSHIFT Україна – та їх ментором Ольгою Агафоновою. Дівчата отримали грант у розмірі 48 тис. грн. на облаштування у Сєвєродонецьку скейт-парку, і просили допомоги міста у виділені та облаштуванні асфальтобетоном майданчика та співфінансування у придбанні виготовленого з фанери обладнання для типового скейт-парку вартістю 174 тис. грн. (з ПДВ).

Вячеслав Ткачук повідомив, що міська рада планувала у 2020 році створити у сквері «Дитяче містечко» (район будинку 29 по пр-ту Космонавтів) в порядку його подальшого облаштування скейт-парк зі стаціонарними бетонними спорудами. Для цього визначено майданчик на території скверу «Дитяче містечко». Вартість проекту складе приблизно 1,5 млн.грн., надано доручення підготувати відповідну програму. Проте місто вважає важливим підтримувати ініціативи молоді. Тому міськрада прийме участь у співфінансуванні виготовлення фанерних елементів скейт-парку (з використанням коштів, які надає UPSHIFT Україна), забезпечить їх збереження цієї зими і потім встановить як додаткові до бетонних споруд у новому скейт-парку.

Департаменту економічного розвитку надане доручення підготувати разом з Ольгою Агафоновою для підписання Меморандуму про співпрацю.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере