Вячеслав Ткачук: Безпека дітей на всебічному контролі міської влади!

22-05-2019

У місті активно йдуть ремонтні роботи дорожнього покриття. У зв'язку з поліпшенням якості дорожнього полотна збільшується швидкість пересування автомобільного транспорту. Крім того, за останні роки в місті кількість жителів і транспорту значно збільшилася. Тому і виникає проблема безпеки людей, перш за все на нерегульованих пішохідних переходах і в місцях, де знаходяться навчальні заклади.

Депутати підтримали ініціативу в.о. міського голови Вячеслава Ткачука та виділили кошти на цілий комплекс робіт заради безпеки руху наших городян, а особливо дітей: нанесення розмітки по всьому місту, оновлення світлофорів, встановлення знаків пішохідних переходів, звуковопопередження та освітлення і найновіша - установка фігурок «школяра».

Вячеслав Ткачук зазначив: «Безпека наших дітей на всебічному контролі міської влади. Ідея встановлення на пішохідних переходах біля навчальних закладів макетів «Фігурка школяра» знайшла значну підтримку як серед керівництва і депутатів міськради, так і серед переважної більшості мешканців міста.

Згідно програми з безпеки дорожнього руху у Сєвєродонецьку, прийнятої депутатами, біля шкіл, що знаходяться на головних магістралях та вулицях з насиченим автомобільним рухом, будуть зроблені сучасні пішохідні переходи. Депутатським корпусом виділено кошти для придбання 16 макетів "Пішохідний перехід" - фігурка школяра, які викликатимуть посилену увагу водіїв.

Ці знаки будуть встановлені в найбільш небезпечних місцях біля шкіл перед пішохідними переходами.

Нещодавно наші комунальники розпочали установку таких знаків на вул. Курчатова біля СЗШ №17, потім будуть встановлені по 4 фігурки на проспекті Гвардійському біля СЗШ №№11, 12 та проспекті Хіміків, вулицях Вілесова і Гагаріна».

Начальник Управління житлово-комунального господарства міської ради Антон Ковалевський повідомив: «У нас є пілотний проект, який плануємо впроваджувати по місту - це нанесення пластикової розмітки, який планується реалізувати в цьому році. Пластикова розмітка більш текстурна і довговічна. Також будемо реалізовувати проект з висвітлення пішохідних переходів. Кошти на це вже виділено. Є підтримка депутатів, в.о. міського голови та мешканців Сєвєродонецька. Наша робота - втілювати в життя ці проекти.

Що стосується освітлення пішохідних переходів – плануємо освітленням виділити ці ділянки проїжджої частини.

Щодо макетів "Пішохідний перехід" - фігурка школяра, повідомляю, що в Україні є лише одне підприємство, яке їх виготовляє. На них в країні є величезний попит. Вячеславом Петровичем була поставлена задача закупити і встановити їх в найкоротші терміни. Завдання поставлене, ми виконуємо».