Вручення сертифікатів випускникам Школи педагога-організатора

21-05-2019

21 травня заступник міського голови Ірина Степаненко вручила сертифікати випускникам Школи педагога-організатора.

У цьому році сертифікати отримали 17 представників студентської молоді Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, які проходили навчання за напрямками:

- «Володіння методиками ігрової діяльності та організації дозвілля»;

- «Психологічні особливості дітей різних вікових категорій» (лекції психологів відділу освіти),

- «Практичні заняття в межах майстер-класів, квестів, рухомих ігор» (на базі клубів за місцем проживання СДЮК «Юність», БО «БФ «Карітас Сєвєродонецьк»).

Ірина Вікторівна привітала молодь: «Будьте щасливі та здорові! Бажаю вдалого проходження практики та щоб ви після закінчення університету знайшли себе в цьому житті і працювали в нашому місті. А на ці вихідні всіх вас запрошую на святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька!»

Слід зазначити, що Школа працює п’ять років поспіль і вже вшосте відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради працевлаштовує студентську молодь на роботу влітку до позаміських закладів дитячого оздоровлення та відпочинку на посади педагогів-організаторів. Протягом цих років молодь працювала у таких оздоровчих закладах, як: Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ), Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса), ТДВ «Країна мрій» Рівненської області, «Лісова пісня» Запорізької області, «Патрія» Одеської області, «Чайка» Херсонської області.

Робота Школи проводиться за ініціативою відділу молоді та спорту та у співпраці з СДЮК «Юність» і БО «БФ «Карітас Сєвєродонецьк». До школи залучаються психологи шкіл відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

На літні канікули студенти, які отримали сертифікати, їдуть працювати педагогами-організаторами до МДЦ «Артек» та ТДВ «Лісова пісня» Запорізької області.