Ви тут:

Сєвєродонецький ЦНАП отримав мобільний кейс для надання адмінпослуг «на дому»

21-05-2019
Категорія: 

     21 травня проектом «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ (далі – Проект) відбулася передача «Мобільного кейсу» Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку, який був придбаний за клопотанням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука.

     Вячеслав Петрович наголосив: «Напередодні святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька «мобільний кейс» - це гарний подарунок людям з обмеженими можливостями, яким фізично важко відвідати міський ЦНАП для отримання послуг. Завдяки вашій допомозі ми змогли закінчити роботи з сучасного облаштування Центру надання адмінпослуг, а 23 травня відкриваємо його повністю оновленим і модернізованим».

     Координатор Проекту Олексій Кубарь зазначив: «Дякуємо Вам і Вашій команді за плідну співпрацю та неухильне бажання служити громаді Сєвєродонецька і робити все можливе, щоб люди були більш мобільнішими. Ми будемо і далі співпрацювати на шляху розвитку адміністративних послуг розширяючи можливості сєвєродончан».

     «Мобільний кейс» - це мобільне робоче місце адміністратора ЦНАП, що представляє собою комплект сучасної портативної техніки та вміщується в компактний металевий кейс. У ньому - ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор (який забезпечує автономну роботу на 5-6 годин), веб-камера та усе необхідне ліцензійне програмне забезпечення. Передбачений і безготівковий розрахунок через Інтернет-банкінг на місці. Центр-кейси є водо- та ударостійкими. Новий сервіс запроваджений для обслуговування людей з інвалідністю - надавати послуги (різні види довідок, реєструвати місце проживання та нерухомість, тощо) просто під час виїзного прийому (на дому).

     Окрім людей з інвалідністю, такою послугою можуть скористатися й люди похилого віку. До заявника з таким кейсом виїжджає державний реєстратор чи адміністратор (усе залежить від обставин та потреб замовника послуг). Подати заявку можна у телефонному режимі зареєструвавши дату та час приїзду адміністратора. Результат надання адмінпослуги людина отримує через кур’єрську службу або рекомендованим листом.

     На згадку про місто делегація Проекту отримала сувеніри-подарунки до 85-ти річчя Сєвєродонецька.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (4 оценок)
795
0