ВПО з Луганщини, які мешкають у Тернополі та Тернопільській області, запрошують 21 березня на психологічний тренінг "Управління стресом"

10-03-2023

Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації "Моя Луганщина" в місті Тернопіль у співпраці з міжнародною громадською організацією "Medair" запрошує ВПО на безкоштовний психологічний тренінг "Управління стресом".

Мета заходу: надати психологічну допомогу в подоланні стресу та емоційного вигорання.

Учасники тренінгу отримають:

- розуміння поняття стресу в житті, причин його появи та наслідків впливу на людину;

- рефлексію щодо рівня вашого власного стресу;

- усвідомлення способів самодопомоги для нейтралізації стресу та протидії емоційному вигоранню в роботі;

- розслаблення і покращення загального настрою.

Дата: 21 березня, початок о 10:30.
Адреса: м.Тернопіль, вул. Грушевського 5.

Кількість місць обмежена.

Реєстрація на тренінг у гугл-формі за посиланням: ]]>https://forms.gle/fQYpvb319VdmqTnw6]]>