ВПО, які мешкають на Київщині та Харківщині можуть отримати грошову допомогу від американської організації

07-12-2022

Постраждалі від війни мешканці Київської та Харківської областей можуть отримати грошову допомогу від американської благодійної організації HIAS. Реєстрація на отримання коштів триває, - ]]>повідомляє Social.com.ua]]>.

Про яку допомогу йдеться?

2200 гривень на кожного члена родини впродовж 3 місяців.

Хто саме може отримати допомогу?

1. Родини внутрішньо переміщених осіб, які були переїхали в одну з вказаних областей протягом останніх 30 днів.
2. Постраждалі від раптових обстрілів домогосподарства.
3. Сім’ї, які внаслідок воєнних дій втратили члена родини або засоби до існування (пошкоджений/втрачений магазин, ферма, худоба тощо).
4. ВПО або люди, що перемістились понад 30 днів тому, але мають дохід менший ніж 5400 грн на особу (за останні три місяці) та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:

– мають двох або більше дітей;
– у сім’ї є особа з інвалідністю;
– домогосподарство ведеться однією особою (чоловіком або жінкою);
– у сім’ї є вагітні жінки чи жінки з дітьми до двох років;
– у родині є люди похилого віку (55+ років).

Важливою умовою є також неотримання допомоги від інших міжнародних організацій.

Як подати заявку на отримання грошей?

Мешканцям Київщини потрібно звернутися в постійний центр реєстрації за адресою: м. Бровари, вул. Незалежності, 5 (вхід з двору). Графік роботи: пн –пт з 9.00 до 18.00.

Графік виїзду мобільних бригад для реєстрації можна відстежувати за ]]>посиланням]]>.

Мешканцям Харківщини потрібно звернутися за адресою: м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 20 (приміщення школи № 1). Графік роботи: пн –пт з 9.00 до 18.00.

Які документи необхідно надати для реєстрації?

– внутрішній паспорт громадянина України;
– податковий номер;
– IBAN номер банківського рахунку;
– документи, які підтверджують категорію вразливості (свідоцтва про народження дітей, їхні податкові номери, медичні довідки, довідки про інвалідність, вагітність тощо).

За матеріалом: Social.com.ua - ]]>https://social.com.ua/vijna/pidtrumka/meshkanczi-kyyivshhyny-ta-harkivsh...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)