Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади

07-12-2022

В Управлінні освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації журі підбило підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з наступних навчальних дисциплін: історії, правознавства та англійської мови.

Призерами з історії визначено:

І місце: Шулешов Ярослав, Шуліка Дар'я, Сергієнко Олександр, Моргунов Денис;

ІІ місце: Гергель Арина, Киргиря Микита, Метьолкіна Влада, Кривошея Іван, Клеван Віолетта, Шкурко Даніїл;

ІІІ місце: Фахартинов Роман, Антонов Ігор, Лєбєдь Діана, Зінченко Дмитрій, Рубашка Матвій, Євдокимова Дар'я, Плешкань Єлизавета, Тіхонов Назар.

Призерами з правознавства стали:

І місце: Рубашка Матвій;

ІІ місце: Танцура Катерина;

ІІІ місце: Денищенко Каріна, Кортєва Анастасія, Кокора Павло.

Призери з англійської мови:

І місце: Гієнко Віра, Шуліка Дар’я, Булатова Анастасія, Слєсарева Анна, Ткачов Ілля;

ІІ місце: Бережний Денис, Рубашка Матвій, Богуславський Ярослав, Болтова Таїсія, Гладка Валерія, Малинов Данило, Павлусенко Марія, Агафонова Валерія;

ІІІ місце: Коломійцева Єлизавета, Загорянська Поліна, Гонтаренко Марк, Пасічник Поліна, Шемахова Анна, Киргиря Микита, Сахно Аліса, Обухов Кирило, Виборнов Арсеній, Климко Поліна.

Вітаємо призерів та бажаємо їм перемоги у подальших етапах!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації

Средняя: 5 (2 оценок)