В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з народним депутатом Олексієм Кузнєцовим

27-09-2019

26 вересня відбулася робоча зустріч в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з народним депутатом України Олексієм Кузнєцовим.

Головною темою зустрічі були освітні субвенції, які в проекті Державного бюджету на 2020 рік не збалансовані з Постановлою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019р. «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки». За діючим законодавством оплата праці педагогів відбувається за рахунок Державного бюджету шляхом надання місцевим бюджетам освітньої субвенції.  Постановою передбачається суттєве підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників закладів освіти та збережено всі діючі доплати та надбавки, зростання зарплати вчителям в середньому можна очікувати на рівні 50%. А згідно з проектом Державного бюджету освітня субвенція практично не збільшується. Так, для оплати праці сєверодонецьких педагогів з урахуванням підвищення зарплат освітня субвенція на 2020 рік має складати 186 802 068 грн, а Сєвєродонецьку доведено обсяг освітньої субвенції на 2020 рік 134 381 900 грн. Вячеслав Ткачук вручив народному депутату звернення Сєвєродонецької міської ради з цього приводу.

Олексій Кузнєцов зазначив, що він, як народній депутат від Сєвєродонецького округу, переймається цією проблемою. І звернувся до профільного комітету Верховної ради, засідання якого призначене на 30 вересня.

Обговорювали й питання позачергових місцевих виборів. Головне тут у чому. В Сєвєродонецьку створена цукрова сітка для підкупу виборців. Сесія міської ради звернулася до Президента України, Генерального прокурора України про притягнення до кримінальної відповідальності організаторів та виконавців підкупу виборців. Нас підтримали на сесії міськради й депутати міста Рубіжного. «Просимо Вашого втручання», - сказав Вячеслав Ткачук.

Ще одним питанням, яке обговорювалося на зустрічі, було питання створення Сєвєродонецької територіальної громади з включенням до неї 7 сільських і селищних рад, включаючи Мирнодолинську селищну раду, до прийняття державного бюджету на 2020 рік.

Розмова була конструктивною і, в той же час, дружньою – обидві сторони розуміють проблеми рідного міста і бажають вирішувати їх у межах своїх можливостей. На закінчення спілкування Вячеслав Ткачук подякував Олексія Кузнєцова за небайдужість та за бажання тісної співпраці з Сєвєродонецькою громадою з питань розвитку міста. Та запропонував народному депутату найближчим часом зустрітися з депутатами Сєвєродонецької міської ради на сесії міської ради.

Средняя: 5 (2 оценок)