Триває співпраця з Академією Фольке Бернадотта

27-09-2019

26 вересня 2019р. в Сєвєродонецькій міській раді відбулась чергова зустріч з експертами Центру дослідження верховенства права Національного університету «Києво-Могилянська академія» в рамках реалізації дослідницького шведсько-українського проекту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» (за фінансової підтримки Швеції). В цьому пілотному проекті приймають участь три міста-партнери з України: Сєвєродонецьк, Херсон та Маріуполь.

Від Сєвєродонецької міської ради у зустрічі прийняли участь заступник міського голови Олексій Свєтіков, представники департаменту економічного розвитку та управління праці та соціального захисту населення.

Під час попереднього візиту до міста експерти провели зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та громадськості. За результатами опрацювання отриманих даних було підготовлено попередні загальні рекомендації щодо можливих шляхів оптимізації імплементації верховенства права та його складових у діяльність органів місцевого самоврядування.

Експерти Центру презентували ці напрацювання, та відбулось обговорення можливих шляхів подальшої співпраці з проектом Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні».