В.о. міського голови Вячеслав Ткачук взяв участь у святкових заходах до Дня утворення Луганської області

03-06-2019

Цього року святкування Дня утворення Луганської області проходило 1 червня у м. Кремінній. Головні заходи свята відбулись на площі Красна.

На запрошення керівництва Луганської обласної державної адміністрації в урочистостях взяв участь в.о. міського голови м. Сєвєродонецька Вячеслав Ткачук.

«Мені дуже приємно сьогодні приєднатися до об’єднуючого свята. Нас єднають не лише традиції. Ми маємо потенціал, який необхідно спрямовувати на розвиток і відбудову міст і районів Луганщини», - зазначив Вячеслав Петрович.

В обласній виставці майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Традиції, що єднають» Сєвєродонецьк було помітно одразу. Оригінальна подача локації та вирізьблені з дерева фігурки, масштабні вироби народного майстра України Леоніда Терещенка (Сєвєродонецька галерея мистецтв) привертали увагу і дорослих, і малечі. Іноді відвідувачі навіть стояли у черзі, щоб мати змогу зробити селфі з творчими виробами. Біля стендів Сєвєродонецька найбільше проходило відвідувань і фотосесій.

Майстрині виставки сучасного мистецтва «Зроблено з любов’ю» (Сєвєродонецьк) також показали широкому загалу талановиті вироби та провели майстер-класи.

Після відвідування виставки керівництвом області та поважними гостями народний депутат України Віталій Курило  спілкувався з в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком і привітав всіх сєвєродончан зі святом - Днем Луганської області, побажавши щастя, миру та успіхів: «На сьогоднішній день Сєвєродонецьк  - це столиця Луганської області. Я пишаюсь тим, що в мене є такий товариш – Вячеслав Петрович Ткачук, який сьогодні керує містом Сєвєродонецьком і в якому намітились зміни на краще. Поки центром Луганської області є Сєвєродонецьк, скористайтесь цим і зробіть своє місто найкращим. Найкращим не тільки в області, а в Україні».

Вячеслав Ткачук подякував за теплі слова та побажав Віталію Семеновичу та побажав удачі на майбутніх виборах.

На виставці «Гордість твоя, Луганщино!» була представлена експозиція про сєвєродончан: Почесного громадянина Сєвєродонецька, Академіка Академії інженерних наук України, промисловця, генерального директора Сєвєродонецького виробничого об'єднання «Азот»  Ліщину Богдана Миколайовича;

Героя праці, Заслуженого будівельника України Новікова Петра Пилиповича – людину, яка будувала Сєвєродонецьк;

Поета, члена Спілки письменників України Курлата Йосипа Борисовича – завдяки якому Сєвєродонецьк «став літературною столицею регіону».

Творчу участь в обласних святкуваннях, а саме у театралізованому пролозі, взяли колектив «Зоряни» міського Палацу культури, його керівник - Руслана Гайда, а також Олена Нежибовська - керівник народного ансамблю естрадної пісні «Луч» міського Палацу культури.

Відзначено Сєвєродонецьк в обласних урочистостях за участь в обласному конкурсі мистецтв та аматорів народної творчості «Луганщина – світанок України».

За вагомий внесок у розвиток української культурної самобутності, відродження національної самосвідомості, підтримку та розвиток різножанрового мистецтва Луганщини серед міст обласного значення Сєвєродонецьк нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

«Сьогодні Сєвєродонецьк нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Це відзнака наших аматорських колективів. Ми досягли результатів, отримали нагороду і визнання в області. До того ж, ми отримали для наших переможців сертифікат на 2 тисячі гривень. Сєвєродонецьк! Улюблене місто! Зі святом! З Днем Луганщини! Знайте, сєвєродончани, ви - найкращі тут!» - поздоровив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Також на адресу Сєвєродонецька багато добрих слів звучало від керівництва області.

«Сєвєродонецьк став нашим другим домом. Завдяки нашому місту Сєвєродонецьку ми можемо забезпечити нормальне життя усіє Луганської області», - зазначив в.о. голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь.

Юрій Гарбуз сказав: «Столиця мирної Луганщини – це Сєвєродонецьк».

Відзначено також й роботу відділу культури Сєвєродонецької міської ради на чолі з Тетяною Грачовою, а також талановитих керівників і вихованців сєвєродонецьких закладів культури.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере