Внутрішньоквартальна дорога біля будинку 13-а по вулиці Новікова відремонтована

15-10-2019

Як повідомив директор комунального підприємства «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Андрій Гавриленко, завершено відновлення внутрішньоквартальної дороги біля будинку 13-а по вулиці Новікова. Ця ділянка була пошкоджена при проведенні ремонтних робіт на теплових мережах цього мікрорайону. На одній з фотографій зображений один з етапів проведення ремонтних робіт: розритий котлован, розкритий лоток, укладені нові труби. Так це місце виглядало при проведенні ремонту. На іншій світлині видно, як дорога виглядає після ремонту.

Ремонтні роботи проводилися в рамках виконання міської програми з підготовки до опалювального сезону, затвердженої депутатською більшістю Сєвєродонецької міської ради, депутатами групи «Сєвєродончани».

Кликните по изображению для просмотра в полном размере