Виїзна нарада: пляжі облаштовуються та впорядковуються

25-06-2019

Після розпочатої підкачки озер Чисте та Паркове одночасно проводиться облаштування пляжної зони: завезення піску, збирання водоростей, оновлення місць переодягання, організація туалетів, душових та інше.

Як і було обіцяно, зазначив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук під час виїзної наради 25 червня на озері Паркове, пляжі будуть обладнані навісами. Термін виконання - три дні.

"Таке доручення було надано мною керівнику КП «Аварійно-диспетчерська служба». Я відмовився від ідеї встановлення зонтів від сонця з металевим покриттям, віддавши перевагу конструкції у вигляді навісу з нових матеріалів, яка більше дає тіні, а також рятує від задухи. Для навісу використовується захисна зелена сітка підвищеної щільності і ступеня затінення 90%. Це сучасне і недороге рішення оригінальної форми та конструкції. Наразі тривають останні підготовчі роботи і, гадаю, городяни зможуть оцінити наявність укриття від сонця на міських пляжах», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Средняя: 5 (2 оценок)