Увага, перекриття дорожнього руху 30 червня!

25-06-2019

На виконання рішення виконкому Сєвєродонецької міської ради від 21.06.2019 року № 740 до Дня молоді 30.06.2019 року з 14-00 до 20-00 будуть проведені заходи із великою кількістю автомобілів-учасників конкурсів «Автозвук» та «Автовиставка».

У зв’язку із чим від вулиці Гагаріна до  перехресть проспекту Центральний із проспектом Гвардійський буде тимчасово  перекритий автомобільний рух відповідно до вищезазначеної схеми.

З 20-00 на площі Перемоги розпочнеться «Пінна вечірка», тому для безпеки нашої молоді буде перекрито дорожній рух від вулиці Маяковського (по непарній стороні) проспекту Центральний до перехрестя із проспектом Гвардійський відповідно до схеми:

Шановні автомобілісти та мешканці міста, просимо прийняти дану інформацію до уваги при плануванні своїх поїздок.

Вибачаємося за тимчасову незручність.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту

економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради