Вітання керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка з Днем банківського працівника

20-05-2021

Шановні працівники банківської сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника!

Це свято – доказ важливої ролі банківської системи та відзнака значного внеску працівників банківської сфери в розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності. Від розвиненої та функціонуючої банківської системи залежить не тільки економічний розвиток та благоустрій нашої держави, але й матеріальний добробут кожного її громадянина.

Нехай ваш професіоналізм, абсолютна надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість усьому новому буде фундаментом процвітання й успіху як України, так і кожного її громадянина окремо.

Бажаю вам успішного бізнесу, стабільності та розвитку, піднесення та визнання!

Зичу довіри ваших клієнтів та особистої вірності життєво важливій банківській справі!

Також бажаю вам благополуччя, процвітання, плідної праці, творчого натхнення та нескінченної життєвої енергії!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк