Ви тут:

У Сєвєродонецькому  професійному ліцеї влаштували модне дефіле

19-05-2021
Категорія: 

19 травня у ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» влаштували захід під гаслом «Я ЗМОЖУ».

Захід проходив за підтримки Кризового медіа-центру «Сіверській Донець» в межах програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки ЄС та ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей» у рамках підвищення конкурентоспроможності випускників цього  державного навчального закладу.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк та заступники керівника  Тетяна Верховська і Ельвіна Марініч подякували організаторам за запрошення  та викладачам закладу за яскраве свято та талановитих майстрів та учнів, які виховуються у Сєвєродонецьку, побажавши навчальному закладу розвитку, цікавих проєктів, а учням – вдалого поштовху у подальшому.

Голова Кризового медіа центру  «Сіверський Донець» Олена Ніжельська підкреслила, що спільний досвід у впровадженні цього проєкту - перший динамічний крок на шляху до довгої ефективної співпраці, та висловила сподівання, що завдяки проєкту,  вдалося  покращити матеріально-технічну базу закладу.

Запрошені гості були не лише глядачами, а й безпосередніми учасниками подій, представлених на заході. Можна було долучитись до художнього пленеру і спробувати себе у ролі художника та попрацювати професійними фарбами під керівництвом майстрів. Сучасні варіанти зачісок з елементами плетіння опановували бажаючі під час цікавого майстер-класу від майстрів перукарської справи. На майстер-класі з візажної справи демонстрували роботу аерографами у техніці Боді-Арт. А робота сучасного 3D принтеру та аерографу було незвично пристосована під час майстер-класу з манікюру.

Найяскравішим моментом заходу став показ мод. З демонстрацією зачісок і мейкапу. Продумані образи, стилізовані сукні, чіткі рухи створили атмосферу модного дефіле.

 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
88
0