Випускники ліцеїв Сєвєродонецької міської територіальної громади отримали грошову винагороду

02-08-2023

З метою заохочення випускників ліцеїв Сєвєродонецької міської територіальної громади, які отримали золоту медаль «За високі досягнення у навчанні», срібну медаль «За досягнення у навчанні», які склали Національний мультипредметний тест (НМТ) на 200 балів, було сплачено грошову винагороду.

Загалом 39-м випускникам було сплачено винагороду на суму 195 000 гривень з міського бюджету в рамках Комплексної цільової програми Сєвєродонецької міської територіальної громади “Турбота” на 2023 рік.

Випускникам, які отримали золоту медаль «За високі досягнення у навчанні», було сплачено по 5000 гривень.

Випускникам, які отримали срібну медаль «За досягнення у навчанні», було сплачено по 3000 гривень.

Випускники, які склали Національний мультипредметний тест на 200 балів, отримали по 3000 гривень за кожен предмет, з якого набрали максимальну кількість балів.

Ще раз вітаємо наших випускників і бажаємо їм подальших успіхів! Нехай ваші знання завжди приносять заслужену винагороду та заохочення!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації