Реєстраторами Сєвєродонецької міської військової адміністрації оброблено вже 75% поданих повідомлень про пошкоджене/зруйноване житло

02-08-2023

Станом на 01.08.2023 по Сєвєродонецькій міській територіальній громаді за допомогою застосунку «Дія» чи програмними засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послу під час звернення до адміністратора ЦНАП / нотаріуса мешканцями подано 14 332 інформаційні повідомлення про пошкоджене/знищене майно.

Реєстраторами Сєвєродонецької міської військової адміністрації вже оброблено 10 699 інформаційних повідомлень та внесено відповідну інформацію до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

З них:

• переведено у статус «Прив’язано до об’єкту» - 7 969 повідомлень.
  • переведено в статус «Не може бути оброблено» - 2 730 повідомлень (це об’єкти, за якими невірно вказані адреси, або інформаційні повідомлення подані не власниками нерухомого майна)

Також до Реєстру пошкодженого та знищеного майна внесено 9 570 об’єктів нерухомого майна, що пошкоджені/знищені внаслідок військової агресії РФ на території Сєвєродонецької міської громади.

Найближчим часом у застосунку Дія повинен запрацювати функціонал для подачі інформаційних повідомлень щодо пошкодженого/зруйнованого майна для юридичних осіб та об’єктів нежитлового фонду.

З детальною інформацією стосовно питання подання повідомлення (заяви) про пошкоджене/знищене нерухоме майно Ви можете ознайомитися за посиланням: https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/rozyasnennya-shchodo-podannya-povid...

Телефон, за яким можна отримати роз’яснення з питань, що стосуються пошкодженого/знищеного майна, подання інформаційного повідомлення та отримання компенсації: +38 050 446 22 40