Ви тут:

Вихованці Сєвєродонецької ДЮСШ ВПС "Садко" Денис Лєвін, Володимир Сущенко та Гліб Корнилов успішно виступили на Чемпіонаті України з підводного спорту

29-05-2023
Категорія: 

Минулого тижня в Броварах проходив Чемпіонат України з підводного спорту, в якому прийняли участь троє вихованців Сєвєродонецької ДЮСШ ВПС "Садко" Денис Лєвін, Володимир Сущенко та Гліб Корнилов.

Майстер спорту України МК Володимир Сущенко, який наразі тренується у Київській школі «Аквалідер» під керівництвом Заслуженого гренера України Шляховської А. А., здобув золоту медаль в естафетному плаванні 4 по 200м та посів ІІІ місце ​на дистанції 400м плавання в ластах.

МСУМК Денис Лєвін, після дворічної перерви у тяжкій боротьбі на дистанції 50м пірнання зайняв ІІ місце та зайняв ІV четверте місце на дистанції 50м плавання у ластах.

Гліб Корнилов, також після тривалої перерви в тренуваннях, проплив 8-м, та зміг увійти у десятку кращих спортсменів-підводників України.

Вітаємо вихованців Сєвєродонецької ДЮСШ ВПС "Садко" Дениса Лєвіна, Володимира Сущенка та Гліба Корнилова з успішним результатом на Чемпіонаті України з підводного спорту та бажаємо нових спортивних звершень!

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет