Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 29.05.2023

29-05-2023
Категорія: 

Ворог тисне на Білогорівку з повітря, у так званій «лнр» відзначили низькі темпи паспортизації пенсіонерів, будівельники-гастролери в Сєвєродонецьку не в змозі скласти кошторис.

«Упродовж останніх місяців росіяни наприкінці тижня дещо зменшують активність піхоти. Але це аж ніяк не позначається на роботі їхньої авіації та артилерії. Незважаючи на відсутність наступальних дій, росіяни продовжують відкривати вогонь по наших селах та позиціях Збройних Сил. Застосовують авіацію – завдані удари по Білогорівці. Українськи захисники дають на це гідну відповідь і мужньо тримають оборону», – наголосив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Артилерійських обстрілів протягом 28 травня зазнали Невське та Білогорівка.

У так званій «лнр» відзначають вкрай низькі темпи паспортизації серед літніх людей. Як повідомлялося раніше, для підвищення цих показників навіть впровадили виїзні мобільні бригади та волонтерів, які адресно оформлюють всі необхідні документи.

Однак, якщо взяти показники захопленої 15 місяців тому Міловщини, там лише менше 200 з понад 600 жителів громади, старших 80 років, отримали паспорт рф.

Крім того, заяви на перегляд пенсій за російським законодавством прийнято лише від 25 відсотків жителів так званої «лнр», бо для цього необхідно обов’язково мати паспорт рф із позначкою про реєстрацію.

Гастролерам-будівельникам вже не цікавий Сєвєродонецьк, бо більшість квартир вони вже встигли перевірити і ошукати неодноразово.

Тому з кожним наступним разом до міста їдуть все менш освічені жителі рф. Дійшло до того, що вони не в змозі скласти кошторис та дефектні акти. Тепер шукають відповідних спеціалістів із місцевих.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02Q2FZJ9vWaP38QomxAp1q9iWkvd2...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет