Вихованці ЦДЮТ подарували міській раді різдвяний вертеп

06-01-2017

6-го січня, напередодні Різдва Христова, в міську раду завітали вихованці міського Центру дитячої та юнацької творчості, щоб привітати Сєвєродонецьких чиновників зі святом.

Юні митці показали справжнє театральне дійство: народження Ісуса Христа. Вертеп супроводжувався колядками та побажаннями найкращого для глядачів. Під час дійства молоді театрали виконали кілька відомих різдвяних пісень-колядок: «Щедрик», «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Що то за предиво» та інші.

«Дякую вам за можливість доторкнутися до наших національних традицій, які дійшли до нас з давніх часів історії нашого народу, - звернувся до вихованців заступник міського голови Олег Кузьмінов. – Дуже радісно усвідомлювати, що в нас така талановита молодь. Зі святами вас! Миру, здоров’я та злагоди вам та вашим сім’ям!».

Робітники Сєвєродонецької міської ради не залишилися в боргу перед юними акторами. Вони були дуже вдячні трупі Центру за виконане дійство, та подарували юним театралам солодощі.

"СВ"