Біля ялинки на Площі Перемоги святкували Надвечір'я Різдва Христового

06-01-2017

6 січня, напередодні Різдва Христова, в Сєвєродонецьку на площі Перемоги пройшов фестиваль вертепів та колядок.

Під час заходу кожен бажаючий міг піднятися на імпровізовану сцену та виконати різдвяну пісню. Колядників виявилося чимало. Ще б пак! Усі сміливці отримували подарунки від Сєвєродонецької міської ради. Приклад у виконанні пісень надавали колективи  міського Палацу культури, які під час заходу своєю творчістю вітали відвідувачів свята.

Завітали привітати містян із прийдешнім Різдвом Христовим й представники Сєвєродонецької міської ради. Звернувся до присутніх заступник міського голови Андрій Гавриленко.

«Від імені міської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету сердешно вітаю вас із Різдвом Христовим  - світлим святом добрих помислів та справ. В цей день бажаю здійснення ваших найбажаніших мрій. Нехай для кожного з вас це свято стане народженням надій на краще», - сказав Андрій Анатолійович.

Привітала містян із Різдвом Христовим й депутат міськради Олена Буткова.

«В цей день хочу побажати вам щастя, здоров’я, добробуту та миру. В наших з вами силах створити в своєму домі неповторну атмосферу любові та злагоди. Щоб біля сімейного вогнища нашим рідним та близьким було тепло та затишно. Нехай Різдво подарує радість, безліч радісних незабутніх зустрічей! Нехай в наших серцях завжди палає вогонь любові, надії та віри. Нехай добробут та щастя поселяться в кожній оселі! Зі святом!», - сказала Олена Миколаївна.

Продовжився захід розважальною програмою з іграми та конкурсами, організованою СДЮК «Юність».

"СВ"